Recenze JBL

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. března 2024

(naposledy upraveno 9. března 2024)

• Slušná(zatím) výdrž, na svou kategorii výborný zvuk i výkon, svižné nabíjení, snadné spárování.
  • no snad cena by mohla být nižší, ale “za málo peněz….”, však to známe. A jak tak koukám, ostatním cena nevadí, takže to vlastně ani mínus není.

Nesouhlasím s níže prezentovaným tvrzením, že Flip6 nezvládá hutnější rockovou hudbu, ten můj tedy umí předvést pořádný nářez. Zdůrazňuji ale, že je třeba brát v potaz danou kategorii.

Ověřený zákazník Quikset s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2024

(naposledy upraveno 10. března 2024)

Zakoupeno v Quikset s.r.o.

Ověřený zákazník Alza.cz Tibin Joseph

Zakoupeno v Alza.cz

Good quality and affordable prices. Go for it. The sound and performance of the speakers are outstanding... I recommend it to all who is searching for a good party speaker in a good value of money... the Bluetooth connection is very fast and easy to connect. This is a user-friendly and fastest connection with mobile and all other equipments. It is suitable for every occasion and awesome music experience. Thanks for the on time delivery. I am so happy for JBL flip 6

Ověřený zákazník Alza.cz Jura

Přidáno: 7. března 2024

Ověřený zákazník Český-mobil.cz Evik

Přidáno: 7. března 2024

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• Splňuje vše,co má.

Splňují všechny parametry, které k poslechu potřebuji .Čistý výstup zvuku,dlouhá výdrž po nabití,hlasitost dostatečná.Sluchátka dobře sedí na uších a tlumí venkovní zvuky.Zakoupila jsem si je proto,že sluchátka kostní ani sluchátka do uší mi nevyhovovala,pobírala venkovní zvuky a rušila celkový dojem z poslechu.Používam je hlavně venku při procházkách na poslech angličtiny a muziky.Myslím si,že to byla dobrá koupě,i když čas ukáže,mám je krátce.Cena sluchátek byla přijatelná i když cena dopravy na dobírku byla dost vysoká.Sluchátka doporučuji.

JBL EON ONE

JBL EON ONE

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2024

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• je to moje druhá bedna - tak už mám bateriové stereo...
JBL Tune 760NC

JBL Tune 760NC

Ověřený zákazník Electro World tlavelza

Zakoupeno v Electro World

Tyto sluchátka mám pro sebe na občasné poslouchání hudby,videí na youtube abych nerušil rodinu,na běhání na páse.Při běhání na pásu a zapnutí ANC se hluk pásu utlumí velice slušně(neutlumí se 100%),okolní rodinný hluk neslyším,jedině co slyším je dunění těla běháním na páse.Pokud při běhání na pásu dám písničky víc nahlas(mám to radši,né tedy naplno),tak pás neslyším,když vypnu ANC,tak pás slyším.Když zapnu ANC a pustím při běhání na pásu film a jsou tam místa kde je nižší hlasitost(třeba mluvení bez podbarvení hudbou),tak je pás mírně slyšet,když ANC vypnu,tak pás vyloženě hučí.ANC funguje,ale není 100%.Za tyto peníze jsou pro méně náročného posluchače výborný.

JBL Tune 660BTNC

JBL Tune 660BTNC

Ověřený zákazník Electro World tlavelza

Zakoupeno v Electro World

Koupeno pro dceru a dcera je maximálně spokojená,když zapne utlumení okolního hluku(ANC),tak na ni z obyváku volám a neozývá se,takže funguje.Po vyzkoušení různých silnějších okolních ruchů,tak sluchátka slušně okolní hluk utlumí,ale není to 100%. Pokud někdo počítá s tím,že zapne tlačítko ANC a všechny okolní hluky se utlumí,tak u těchto sluchátek je slušně utlumí,ale néé úplně.Za tyto peníze jsou pro náctiletou dceru výborný.

Ověřený zákazník Mobilplus Ověřený zákazník

Zakoupeno v Mobilplus

• Plně splnil mé očekávání super.
JBL Boombox 3

JBL Boombox 3

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Všechny výrobky JBL, co jsme doposud měli, jsou naprosto perfektní, ale toto je úplná bomba! To už je opravdu diskotéka :-D

Zakoupeno v elektroshock.cz

skvělý zvuk, pro poslech klasické hudby perfektní, slyšet jsou všechny nuance.

Reakce obchodu elektroshock.cz

Rádi bychom Vám touto cestou upřímně poděkovali za Váš nedávný nákup reproduktoru JBL Flip 6 v našem obchodě elektrosohock.cz.
Velmi si vážíme Vaší důvěry a jsme nesmírně potěšeni, že jste se rozhodl nakupovat u nás.
S pozdravem,
Tým elektrosohock.cz
Premium Reseller

JBL Tune 720BT

JBL Tune 720BT

Ověřený zákazník Xm.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Xm.cz

Pro teenagera presne tak akorat.

• Cena/vykon
  • Kvalita zvuku
  • ANC
  • Moznosti nastaveni v aplikaci

Za ty penize dobra sluchatka. Nekdy male zpozdeni pri sledovani videa, ale da se vyresit prepnutim v aplikaci do modu Movie.

Ověřený zákazník Alza.cz Roman

Přidáno: 2. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Na ty rozměry fakt dobrej zvuk, bytelná konstrukce.

Návod není moc potřeba, ale nepřečtu ho ani s brýlema na čtení.Musel jsem ho nafoti, stahnout do NTB a zvěšit. Nakonec jsem zjistil, že se v něm nic nedočtu :-)

JBL Charge 5

JBL Charge 5

Přidáno: 1. března 2024

• Malý, lehký, výkonný

Reakce obchodu elektroshock.cz

Rádi bychom Vám touto cestou upřímně poděkovali za Váš nedávný nákup reproduktoru JBL Charge 5 v našem obchodě elektrosohock.cz.
S pozdravem,

JBL Tune 500

JBL Tune 500

Ověřený zákazník planeo.cz Michael

Přidáno: 28. února 2024

(naposledy upraveno 28. února 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

• kvalitní výrobek
  • perfektní zvuk
  • netlačí na hlavě
  • krátký kabel
  • mohlo být ovládání hlasitosti na kabelu
JBL Tune Beam

JBL Tune Beam

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Spokojenost.

Ověřený zákazník iStage.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2024

(naposledy upraveno 28. února 2024)

Zakoupeno v iStage.cz

Super

JBL T110

JBL T110

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• dobrý zvuk, dobře sedí

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25